بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است و چرا باید از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد استفاده کرد؟ پاسخ کاملا واضح است، زیرا استفاده از دستگاه های قدیمی، ممکن است که برای شما کمی مقرون به صرفه باشد، اما هیچگاه نتایج مطلوبی برای افراد جامعه به همراه ندارد و در نظر داشته باشید که هنوز تکنولوژی خاصی به ایران نیامده است که یک بار برای همیشه تمام موهای زائد را از بین ببرد! تنها و جدیدترین روش موهای زائد، دستگاهای لیزری است که شما برای از بین بردن همیشکی موهای زائد خود، باید به صورت ماهانه به کلینیک ستاره ایران نوین مراجعه کنید تا بعد از مدتی به صورت کامل موهای زائد شما از بین برود، البته در نظر داشته باشید که وقتی بدن خود را در همان بار اول لیزر می کنید، اکثر موهای زائد شما، در همان بار اول برای همیشه از بین می رود و یا اگر هم از بین نرود، جنس آنها بسیار ضعیف می شود!

رفع موهای زائد بدن

هنگام بکارگیری لیزر در جهت حذف موهای زائد، فولیکول مو کاملاً تخریب میشود و امکان رشد مو های زائد در آن ناحیه مورد نظر از بین میرود . این درمان در چند مرحله و طی چند ماه انجام می شود نتیجه حاصل از این روش در اغلب مواقع ، موفقیت آمیز و دائمی است . بکارگیری لیزر آخرین و جدید ترین راه برای درمان موهای زائد است ولی در هر حال باید انتظار شما از این روش درمانی هم معقول و واقع گرایانه باشد. پزشکان معتقد اند اثر بخشی لیزر به اثبات رسیده است . و راه تشخیص بهترین لیزر موهای زائد مطالعه و مشاوره گرفتن از متخصصین این حوزه است. در ادامه به توضیحات بیشتر در این زمینه میپردازیم.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

در حال حاضر هیچ روش قاطعی برای درمان کامل و دائمی موهای زائد وجود ندارد ولی در بین روش های موجود لیزر از همه موثر تر و دائمی تر است. البته این حرف ها به آن مفهوم نیست که همه ی موهای زائد در اثر لیزر به صورت دائمی از بدن میروند. پس از لیزر ، برخی موهای زائد بدن فورا از بین میروند، ولی اغلب موها در عرض دو هفته از بین می رود. به هر حال حتی اگر پس از لیزر هم موها مجددآ رشد کنند اولاً به تعداد کم رشد می کنند و بیرون می آیند ، ثانیاَ این مو ها کرکی و نرم هستند. سال ها است متخصصان پوست می گویند هرچقدر پوست بیمار روشن تر و موهای زائدش بیشتر باشد احتمال اثربخشی لیزر بیشتر میشود.

لیزر موهای زائد

چگونه بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را انتخاب کنیم؟

جواب این سؤال بسته به اینکه بخواهید فقط بخش کوچکى از بدن مثلاً زیربغل خود را لیزر کنید یا از موهاى زائد کل بدن خلاص شوید.

از چند صد هزار تا چند میلیون تومان ارزش دارد، چون اگر اشتباهاً به مراکزى که دستگاه لیزر خوبى ندارند یا از آى پى ال نامناسب استفاده مى کنند، مراجعه کنید، پولى که پرداخت مى کنید را از دست مى دهید و موهاى زائد هم بعد از چند ماه دوباره برمیگردند.

اگر کسب اطلاعات لازم در مورد نوع و مدل و کمپانى سازنده دستگاه لیزر، برایتان مقدور نبود، ساده ترین و مطمئن ترین راه، تست لیزر روى قسمتى از پوستتان است. به همین منظور، در کلینیک زیبایی و لیزر، تست انجام داده تا بتوانید جلسات درمانى راشروع کنید و مطمئن شوید که پولتان را هدر نمى‌دهید.

بر اساس فاکتورهای لیزرهای موهای زائد موجود در کلینیک ها لیزر دایو و الکساندرایت به دلایل عملکرد آن ها بسیار مورد تایید هستند. لیزر دایو ، به طور اتوماتیک رنگ پوست را تعیین می کند و همینطور محتوی ملانین پوست مرسوم به skin tell را تشخیص می دهد.
دستگاه به صورت خودکار کالیبراسیون را با توجه به رنگ پوست ، استفاده از پهنای پالس و انرژی بهینه تاثیر لیزر را به حداکثر می رساند .
بسیاری از بیماران که پوست تیره دارند در رفع موهای زائد خود دچار مشکل میشوند چراکه بسیاری از دستگاهها و لیزر های مخصوص از بین بردن موهای زائد برای این افراد مناسب نبوده و منجر به سوختگی پوست آنها میشود .

دستگاههای مختلف لیزر طول موج های متفاوت داشته که هر کدام می تواند ویژگیهای خاصی به این دستگاهها بدهد .

مناسب ترین دستگاه لیزر موهای زائد

مناسب ترین لیزر موهای زائد در پوست تیره

جذب این طول موج در ملانین تا حدی کمتر از لیزرهای الکساندرایت و یاقوت و بیشتر از IPL  ، NDYAG ها می باشد. به علت محدوده وسیع تنظیمات طول پالس و انرژی کاربرد های وسیعی داشته و قابلیت های استفاده در پوست های تیره را نیز میسر میسازد. این دستگاه در نژاد ایرانی مناسب است.

پس مهمترین نکته اینست که در مورد نوع و کیفیت دستگاه لیزر جایى که قرار است براى رفع موهاى زائد خود به آن مراجعه کنید، مطمئن شوید، درحال حاضر یکى از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد، لیزر الکساندرایت است که با کمترین تعداد جلسات درمانى (بطورمیانگین ۵-۳ جلسه)  و اثر بخشى بهتر و درد کمتر، نسبت به لیزرهاى دیگر، توانایی از بین بردن انواع موهاى زائد و حتى موهاى زیرپوستى را دارد.
طول موج ۱۰۶۴nm به دلیل نفوذ بالا و حداقل شکست نور در این طول موج در بافت ، برای پوستهای تیره هم مناسب بوده و این افراد بدون نگرانی می توانند باری کاهش موهای زاید خود از این دستگاه استفاده کنند .

این طول موج در دستگاه NDYAG وجود دارد . در مقابل آن دستگاه لیزر الکس با طول موج ۷۵۵nm مناسب ترین دستگاه برای افرادی است که پوست روشن و موهای ضخیم دارند .
افرادی که موهای کرکی و نازک دارند نیز می توانند از دستگاه IPL استفاده کنند که به کاهش موهای زائد بسیار کمک میکند.

مطالب مرتبط:

چگونگی مقابله با کرونا

شیوع ویروس کرونا در بسیاری از نقاط جهان همچنان ادامه دارد و روزبه‌روز به شمار مبتلایان افزوده می‌شود. مراکز جهانی بهداشتی و سایر سازمان‌های مرتبط همگی در تلاش‌اند تا با آگاهی‌رسانی به مردم مناطق مختلف از شیوع بیشتر ویروس پیشگیری کنند و...

کاشت مو با سلول های بنیادی

روش کاشت مو با سلول های بنیادی

کاشت مو سلول های بنیادی ، به راحتی مشکل زیبایی افرادی که دچار طاسی و یا ریزش مو شده اند را حل می کند و در نظر داشته باشید که کاشت مو یکی از مهمترین عوامل زیبایی انسان ها در سال 2019...

کاشتد مو

کاشت مو تضمینی

کاشت مو چرا پرطرفدار است؟ کاشت مو یکی ازجراحی های پرطرفداری است که همواره افراد را به  نتیجه مطلوب رسانده است و همینطور باعث تغییر و زیبایی افراد میشود و مشکلاتشان در زمینه زیبایی و سلامتی را به خوبی رفع کرده است....

کاشت مو

روش کاشت مو بدون تراشیدن سر

روش کاشت مو بدون تراشیدن سر مراجل کاشت مو با تراشیدن کامل مو ، رایج ترین روش کاشت مو ین همه ی بیماران است . در این شیوه، منطقه ی اهداکننده و گیرنده به طور کامل تراشیده می شود . کاشت مو...

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در سال ۲۰۲۰

هزینه کاشت ابرو چقدر است و چرا باید از متخصصان حرفه ای در ضمینه ی کاشت ابرو استفاده کنیم؟ طبیعتا هر چه پزشک زیبایی شما، از مهارتها و نمونه کارهای بیشتری برخوردار باشد، هزینه کاشت ابرو برای شما، به مراتب بیشتر خواهد...

جدیدترین روش کاشت مو

جدیدترین روش کاشت مو MICRO FIT

جدیدترین روش کاشت مو در سال 2020 چیست؟ آیا می توان به هر روشی برای کاشت مو اعتماد کرد؟ همه ما می دانیم که هر عمل جراحی عوارضی را برای بیماران به همراه دارد و در نظر داشته باشید که عمل جراحی...

روش های کاشت ابرو

روش های کاشت ابرو حرفه ای

روش های کاشت ابرو در سال 2020 خیلی راحت تر و دوره نقاهت کمتری برای شما به همراه دارد، اگر به دنبال روش های کاشت ابرو جدید روز دنیا هستید، در کلینیک ستاره ایران نوین با توجه به تشخیص خودش، جدیدترین و...

کاشت مو ترکیبی

انجام کاشت مو ترکیبی با تراکم بالا

کاشت مو ترکیبی معمولا به روش FUT و FIT انجام می شود و معمولا کاشت مو ترکیبی در اینگونه روش ها، برای افرادی به کار می رود که میزان طاسی آنها بسیار زیاد است و البته دلیل طاسی افراد جامعه می تواند...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *