روش های کاشت ابرو حرفه ای

روش های کاشت ابرو

روش های کاشت ابرو در سال ۲۰۲۰ خیلی راحت تر و دوره نقاهت کمتری برای شما به همراه دارد، اگر به دنبال روش های کاشت ابرو جدید روز دنیا هستید، در کلینیک ستاره ایران نوین با توجه به تشخیص خودش، جدیدترین و در عین حال، کاربردی ترین روش سال ۲۰۲۰ را برای شما انجام می دهد، حتما در مورد کلینیک هایی که در آن قصد کاشت مو را دارید، تحقیق کنید تا بهترین پزشک های زیبایی ایران، عمل کاشت ابرو را برای شما انجام دهند! در نظر داشته باشید که روش های کاشت ابرو کلینیک مورد نظر شما باید به گونه ای باشد که طراحی و زاویه سازی ابرو شما، به درستی انجام شود. زیرا اگر به درستی انجام نشود، عواقب جبران ناپذیری را برای شما به همراه خواهد داشت. حتما در مورد دستگاه های برداشت گرافت های کلینیک مورد نظر، تحقیق کنید تا هنگام برداشت گرافت های مو شما، هیچ کدام از تارهای مو، از بین نروند.

روش های کاشت ابرو در سال ۲۰۲۰

پیشرفت علم پزشکی و درخواست های بسیار زیاد از جانب افراد بخصوص بانوان در جهت درمان و زیبایی در سالهای اخیر بسیار چشمگیر است. از جمله این پیشرفت ها میتوان به کاشت حرفه ای ابرو اشاره کرد.

روش های کاشت ابرو براساس شرایط ابروی فرد و همچنین انتظارات او از این عمل متفاوت است، افراد ممکن است به دلایلی مختلف دچار کمبود ویا ریزش مو در ناحیه ابرو شوند، دلایلی همچون تروما یا ضربه از طریق جراحت ، تصادف، سوختگی،‌مواد شیمیایی، برق گرفتگی، رادیوتراپی و…. و یا بصورت ارثی ، بیماری های پوست و مو ، اصلاح کردن ابرو در خانم ها یا اقایان در طولانی مدت ، تاتو ، بیماریهای هورمونی ، اعمال جراحی در منطقه ابرو و یا حتی تنها به دلیل زیباتر شدن چهره خود با مشورت پزشک تصمیم به این جراحی بگیرند.

اهدای مو از پشت سر انجام می‌شود که در ادامه این موی برداشته شده در ناحیه ابروها کاشته می‌شود.

مو های کاشته شده طی عمل پیوند ابرو می‌تواند در باقیمانده عمر فرد به رشد خود ادامه دهد.

به همین خاطر لازم است موی ابرو پس از پیوند معمولاً ماهی یک بار اصلاح و تمیز شود.

برای ایجاد یک ظاهر طبیعی، موهای کاشته شده در ابتدا به صورت تکی و گاهی اوقات به صورت جفتی در هر بار کاشته می‌شوند.

به این ترتیب فرآیند رشد طبیعی موی ابرو برای بیمار امکان پذیر می‌شود.

کاشت ابرو

چرا برای پر کردن ابروها، باید از روش sut استفاده کنیم؟

اگر برای پر کردن ابروهای خودتان از مداد استفاده می کنید، این موضوع مهم را بدانید که عوارض بسیار سنگینی را برای شما به همراه دارد، زیرا شما باید این کار را در طولانی مدت انجام دهید و معمولا اینکار توسط افراد ناشی انجام می شود، اما روش های کاشت ابرو در سال ۲۰۲۰ فقط یک بار، و در یک روز انجام می شود و اگر هم عوارضی داشته باشد، عوارض آن از روش های دیگر بسیار کمتر است و در نظر داشته باشید که فقط بحث عوارض مطرح نیست، بلکه کاشت حرفه ای ابرو باید بتواند شکل طبیعی خودش را حفظ کند.

 

طبیعی بودن روش های کاشت ابرو با تکنولوژی ۲۰۲۰

اگر از روش های کاشت ابرو قدیمی استفاده می کنید که اصلا عمل جراحی شما بیهوده بوده است، زیرا  هم شکل طبیعی برای مشتریان شما ندارد و هم از تراکم کمتری نسبت به روش sut برخوردار است. روش اس یو تی یک روش نوین برای کاشت مو و ابرو است که بدون خون ریزی و در یک روز، تعداد زیادی مو برای شما کاشته می شود.

 

حالت ابرو باید در حین کاشت ابرو حفظ شود!

جراحی کاشت مو طبیعی ابرو، یک روش بسیار ظریف و دقیق است، نیازمند جایگذاری دقیق این موها در شکاف‌های ریز با توجه به زاویه و جهت مناسب می‌باشد، در این حالت می‌توان از ابزارهای کاملاً میکروسکوپی برای کاشت طبیعی ابرو استفاده کرد، در اینصورت امکان جایگذاری مو با ایجاد شکاف هایی با حداقل قطر ممکن و کمترین میزان آسیب برای موهای فعلی فرد وجود داشته باشد.

روش های کاشت ابرو به صورت fue , fut

 • انواع روش های کاشت ابرو تا حدودی شبیه آن است.
 • مرحله اول طراحی ابرو است. بهتر است طراحی با توجه به نظر بیمار و مشاوره متخصص صورت گیرد.
 • بسیاری از بیماران حین عمل از دستگاه Wand  استفاده می کنند (دستگاهی که هرگونه درد را کاهش می دهد) اما استفاده از این دستگاه حین پیوند ابرو راحت نیست.
 • موهایی که قرار است اهدا شوند معمولا از پشت سر گرفته می شوند، که هم روش FUE و هم در روش نوار FUT مرسوم می باشد.
 • بسته به هدف بیمار از کاشت مو ابرو ، نژاد و مدلی که می خواهد، روش عمل تعیین می شود.
 • در حین کاشت طبیعی ابرو ، باید به مکان رشد مو دقت کرد زیرا از این طریق می توان زاویه و میزان رشد مو را تعیین نمود.
 • زمانی که موهای پیوندی زیر میکروسکوپ آماده عمل شدند، متخصص مکان های گیرنده را ایجاد خواهد کرد و سپس جهت و زاویه رشد ابرو را تعیین خواهد کرد.
 • موهای پیوندی در مکان های آماده شده وارد می گردند و روند پروسه کاشت طبیعی ابرو توسط متخصص نظارت می شود.

عموما در یک کاشت موی FUE، نتایج کامل در عرض ۱۲ ماه بدست می آیند. برای پیوند ابرو ، نتایج کامل در زمان کمتری بدست می آید، اما هنوز چندین ماه طول می کشد.

کاشت ابرو

متخصص روش های کاشت طبیعی ابرو

هدف از تخصص و نظارت روش های کاشت ابرو ، این است که مشخص شود آیا پروسه در راستای مشخص شده اجرا می شود یا خیر و نیز میزان تراکم ابروها را بررسی می نماید.

پروسه تا زمانی که بهترین حالت برای ابرو ایجاد نشود متوقف نخواهد شد.

بسته به اینکه چه تعداد ابرو کاشته شود، پروسه پبوند ابرو معمولا ۴ ساعت به طول می انجامد.

انتظار می رود پوسته نازک ایجاد شده در اطراف هر مو کاشته شده و مقداری قرمزی حاصل از عمل تا ۵ روز بعد باقی بماند.

پس از آن کمی صورتی رنگ می شود و می توان آن را با آرایش کردن پنهان نمود.

ممکن است در موارد نادری کمی خون مردگی و تورم به مدت ۳ روز در اطراف چشم برای برخی بیماران مشاهده شود.

در صورتی که از بخیه در کاشت حرفه ای ابرو استفاده شود جای آن پس از چند هفته از بین می رود ولی جای زخم باقی می ماند.

اما اگر از روش FUE استفاده شود هیچگونه جای زخم خطی باقی نمی ماند و نیازی به بخیه نیست.

کاشت ابرو

مراقبت پس از کاشت ابرو

موهای مورد نیاز برای هزینه کاشت ابرو معمولا از ناحیه پشت سر گرفته می‌شوند.

در این حالت یک شکاف کوچک در سر ایجاد می‌شود تا به این ترتیب بتوان یک بخش کوچک از موهای سر را از قسمت عقب سر برداشته شود.

این موها را در زیر میکروسکوپ به پیازهای موی مجزا تفکیک کرد.

باید توجه داشته باشید که پیازهای مو به صورت تک تک در قسمت ابرو کاشته می‌شوند.

به این ترتیب میتوان یک ظاهر کاملاً طبیعی برای ابرو ایجاد کرد.

به خاطر اینکه موی پیوند زده شده به ابرو از ناحیه سر گرفته می شود، این مو در ادامه به رشد خود مشابه وقتی که روی سر بیمار بوده ادامه می‌دهد.

بنابراین نیازمند اصلاح و تمیز کردن به صورت دوره ای برای حفظ ظاهر طبیعی موهای ابرو می‌باشد

کاشت طبیعی ابرو به روش sut

در طریقه پیوند ابرو اولین مرحله ، طراحی و زاویه سازی ابرو ها میباشد که علاوه بر چهره سازی و زاویه دهی طبیعی با تائید نهایی فرد صورت میگیرد .

مرحله بعدی از طریقه کاشت ابرو برداشت گرافت ها می باشد که با استفاده از دستگاه انجام می گردد.

پنج مزیت کاشت حرفه ای ابرو اتوماتیک به روش sut

۱- نخستین مزیت روش های کاشت ابرو زیبا جوان تر شدن چهره میباشد.

۲- مهمترین مزیت پیوند ابرو به روش SUT داشتن زاویه و خواب موی طبیعی می باشد که منحصرا متعلق به این تکنیک می باشد.

۳- یکی دیگر از مزیت های کاشت ابرو با تکنیک SUT این است که روی ابروهای تاتو شده هم میتوان عمل جراحی کاشت مو انجام داد.

۴- کلیه مراحل کاشت طبیعی ابرو در این تکنیک در یک جلسه انجام می گردد.

۵- این متد بدون هیچگونه عوارض، جراحی، بدون درد، بدون جای زخم و بدون کوتاهی موها درقسمت برداشت انجام میشود

مراحل رویش مو در کلینیک ستاره ایران نوین

 • پس از استفاده این روش درمانی سریع و بی درد است، هر چند امکان ایجاد ورم و کبودی در اطراف چشم‌ها برای ۳ تا ۴ روز پس از عمل جراحی وجود دارد.
 • در روز پنجم معمولاً هیچ نشانه ای از روش های کاشت ابرو در صورت بیمار مشاهده نمی‌شود و ظاهر جدید ابرو برای سایرین جلب توجه خواهد کرد.
 • پس از عمل کاشت طبیعی ابرو ، ناحیه ابرو ممکن است دچار کبودی، التهاب، یا ورم شود، اما همواره امکان مشاهده سایر عوارض کاشت ابرو محدود نیز در ارتباط با این عمل جراحی وجود دارد.
 • مو در سه مرحله رشد می کند، پس اگر پس از کاشت موی ابرو شاهد ریزش مو بودید نگران نباشید، طبیعی است.
 • رشد مو در افراد مختلف است و با تداوم رشد موی کاشت شده، همانند ناحیه اهدا کننده اولیه، باید موها را مرتب کنید تا ظاهری مناسب داشته باشید.
 • این مساله برای بیماران مشکل ساز نیست، زیرا اغلب آنها به زیر ابرو برداشتن یا اصلاح قسمتی از بدن خود به صورت منظم عادت دارند.

مطالب مرتبط:

چگونگی مقابله با کرونا

شیوع ویروس کرونا در بسیاری از نقاط جهان همچنان ادامه دارد و روزبه‌روز به شمار مبتلایان افزوده می‌شود. مراکز جهانی بهداشتی و سایر سازمان‌های مرتبط همگی در تلاش‌اند تا با آگاهی‌رسانی به مردم مناطق مختلف از شیوع بیشتر ویروس پیشگیری کنند و...

کاشت مو با سلول های بنیادی

روش کاشت مو با سلول های بنیادی

کاشت مو سلول های بنیادی ، به راحتی مشکل زیبایی افرادی که دچار طاسی و یا ریزش مو شده اند را حل می کند و در نظر داشته باشید که کاشت مو یکی از مهمترین عوامل زیبایی انسان ها در سال 2019...

کاشتد مو

کاشت مو تضمینی

کاشت مو چرا پرطرفدار است؟ کاشت مو یکی ازجراحی های پرطرفداری است که همواره افراد را به  نتیجه مطلوب رسانده است و همینطور باعث تغییر و زیبایی افراد میشود و مشکلاتشان در زمینه زیبایی و سلامتی را به خوبی رفع کرده است....

کاشت مو

روش کاشت مو بدون تراشیدن سر

روش کاشت مو بدون تراشیدن سر مراجل کاشت مو با تراشیدن کامل مو ، رایج ترین روش کاشت مو ین همه ی بیماران است . در این شیوه، منطقه ی اهداکننده و گیرنده به طور کامل تراشیده می شود . کاشت مو...

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در سال ۲۰۲۰

هزینه کاشت ابرو چقدر است و چرا باید از متخصصان حرفه ای در ضمینه ی کاشت ابرو استفاده کنیم؟ طبیعتا هر چه پزشک زیبایی شما، از مهارتها و نمونه کارهای بیشتری برخوردار باشد، هزینه کاشت ابرو برای شما، به مراتب بیشتر خواهد...

کلینیک کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

بهترین کلینیک کاشت مو در ایران کجاست و چگونه می توان بهترین کلینیک کاشت مو را تشخیص داد؟ اگر به دنبال کلینیکی هستید که پروسه ی کاشت مو شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهد، باید از یک کلینیک با قدمت...

جدیدترین روش کاشت مو

جدیدترین روش کاشت مو MICRO FIT

جدیدترین روش کاشت مو در سال 2020 چیست؟ آیا می توان به هر روشی برای کاشت مو اعتماد کرد؟ همه ما می دانیم که هر عمل جراحی عوارضی را برای بیماران به همراه دارد و در نظر داشته باشید که عمل جراحی...

کاشت مو ترکیبی

انجام کاشت مو ترکیبی با تراکم بالا

کاشت مو ترکیبی معمولا به روش FUT و FIT انجام می شود و معمولا کاشت مو ترکیبی در اینگونه روش ها، برای افرادی به کار می رود که میزان طاسی آنها بسیار زیاد است و البته دلیل طاسی افراد جامعه می تواند...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *