مزایای لاغری با لیپوماتیک

مزایای لیپوماتیک

خارج کردن چربی از اندام ها با کم ترین عوارض

از روش های زیبایی برای لاغری اندام ها استفاده بسیار زیادی میشوند. جراحی های پیکرتراشی برای لاغر شدن موضعی بسیار موثر واقع شده است . افرادی که دچار چاقی در اندام های خاصی هستند و با رژیم تمامی اندام ها لاغر میشوند و از این بابت حس خوبی نسبت به اندام خود پیدا نمیکنند میتوانند از روش های پیکر تراشی استفاده کنند. از مزایای لیپوماتیک کم عوارض ترین بودن آن در روش های لاغری موضعی است.

خارج کردن چربی از اندام با کم ترین عوارض توسط جراح زیبایی در کلینیک زیبایی یا بیمارستان انجام میگیرد.

از مهم ترین مزیت های لیپوماتیک این است که خطر ابتلا به آمبولی در جراحی زیبایی لیپوماتیک وجود نداشته و ایمنی جراحی بسیار بالا است.

آمبولی شدن در بعضی جراحی های پیکرتراشی  امکان وقوع دارد که از عوارض مهم آنها محسوب میشود.

دیگر مزایای لیپوماتیک دوره نقاهت کوتاه مدت لیپوماتیک است. در این روش ، پس از عمل ، بیمار تنها حدود چند روز پس از جراحی نیاز به مراقبت دارد و بعد از آن فرد به زندگی عادی خود میگردد و فعالیت روتین قابل انجام هستند.

در لیپوماتیک چربی ها حین جراحی طوری برداشته میشوند که از آنها بتوان برای فرم دهی اندام های مورد نظر مثل باسن ، اعضای صورت و دیگر اندام ها استفاده کرد.

چربی های نواحی مورد جراحی بصورت یکنواخت برداشته میشوند و سطح اندام دچار حفره ها و فرورفتگی نمیشود. زیبایی به دست آمده از این روش کامل تر است نسبت به سایر روش های پیکر تراشی.

از دیگر مزیت ها در این روش عدم نیاز به دستگاه های جانبی دیگر مانند کمـپرسور هوا ، پمپ تزریق و ساکشن است که هر کدام عوارض بخصوصی دارند.

لیپوماتیک

میزان درد در روش لیپوماتیک

درد کمتر جراحی لیپوماتیک نسبت به سایر روش های پیکر تراشی بسیار قابل توجه است. در حین جراحی بیمار هیچگونه دردی احساس نکرده و پس از آن نیز درد قابل تحملی وجود دارد. این میزان از درد را هم پزشک جراحی زیبایی با توجه به شرایط بیمار مسکن تجویز میکند.

در این صورت درد پس از جراحی خیلی اذیت کننده نمیباشد.

جراحی بدون نیاز به بیهوشی، از مزایای لیپوماتیک

از معدود جراحی های زیبایی که نیاز به بیهوشی ندارد جراحی لیپوماتیک است. قبل از شروع جراحی موضع مورد نظر بی حسی موضعی میگیرد. پس از بی حسی کامل خارج کردن چربی ها انجام میشود. بی حسی موضعی پس از اتمام جراحی اهسته کم میشود. در واقع عدم وجود بیهوشی در لیپوماتیک یکی از بهترین مزایای این روش است که توانسته آن را به عنوان یک متد بدون عارضه و ایمن در میان بیماران معرفی کند. در حقیقت بی حسی یکی از برتری های اصلی روش لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها است که بیماران از آن بهره مند می شوند.

عدم افتادگی پوست در لیپوماتیک

خارج کردن چربی با لیپوماتیک در انقباض پوست بهتر و بیشتر است و نتیجه جمع شدن پوست و جلوگیری از شلی پوست بهتر انجام می‌شود. همچنین استفاده همزمان از دو تکنولوژی ویبریشن و ساکشن در لیپوماتیک باعث تحریک کلاژن سازی شده و در جلوگیری از شل شدن پوست پس از جراحی کمک زیادی میکند.

 

مطالب مرتبط:

لابیاپلاستی

جراحی زیبایی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی چیست؟ لابیاپلاستی نوعی عمل جراحی زیبایی  واژن بوده و از کم عازضه و راحت ترین روش های زیبایی واژن است. در این جراحی، جراح شکل ظاهری لبه داخلی و یا لبه بیرونی واژن را تغییر می دهد و بهبود می...

جراحی ترمیمی

جراحی ترمیمی

جراحی ترمیمی بینی افراد به دلایل بسیاری ممکن است تحت عمل جراحی قرار بگیرند. گاهی جراحی های انجام شده به دلایل مختلف نیاز به تکرار عمل و یا انجام عمل های مکمل دارند. هیچ قسمتی در جراحی زیبایی مهم تر از جراحی...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *