بادی جت

بادی جت و لاغری اندام ها 

از به روز ترین شیوه های تناسب اندام و لاغری میتوان به بادی جت اشاره کرد. در بادی جت یک روش ملایم و مؤثر که  پزشکان متخصص زیبایی از آن برای از بین بردن چربی های اضافی  بدن به بهره بسیار زیادی میبرند.

بادی جت در کار لیپوماتیک از روش های نوین جراحی لاغری محسوب میشوند.

در این روش نوین، از ناراحتی و تروما که به طور معمول در اثر لیپوساکشن معمولی به دست می آید خبری نبوده و با نتایج خوبی نظیر فرم دهی به اعضای بدن همراه می باشد. در واقع پیکر تراشی با واتر جت متکی بر قدرت و فشار آب بوده و با تمرکز بر روی سلول های چربی سبب خروج و حذف این سلول ها از بدن می شود.

بادی جت

این دستگاه قادر است نسبت به تکنیک قدیمی لیپوساکشن چربی بیشتری را از بدن خارج کرده و قدرت جت آب باعث جدا شدن سلول های چربی از بافت اطراف آن می شود و اجازه می دهد کانول مکش آزادانه حرکت کند. این امر احتمال آسیب به بافتهای اطراف، از جمله پوست، عضلات، اعصاب، رگ های خونی و اتصالات سپتوم را محدود می کند.این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود و به زمانی در حدود 30 الی 45 دقیقه نیاز دارد.این روش به صورت سر پایی بوده و اکثر بیماران قادرند پس از انجام این روش به انجام فعالیت های عادی زندگی خود بازگردند.

کاندیدای استفاده از بادی جت

لاغری و کاهش وزن یکی از درخواست های اصلی مراجعه کنندگان به مطب ها و کلینیک های زیبایی می باشد .به همین دلیل کمپانی های عظیم تولید کننده وسایل و تجهیزات پزشکی موفق به ساخت و ارائه دستگاه هایی به بازار شده اند که میتوانند به راحتی موجب لاغری و از بین بردن چربی های اضافی بدن شوند. افرادی که داشتن رژیم و دستورالعمل های برایشان دشوار است و همچنین کسانی که دچار چاقی و انباشتگی موضعی چربی هستند از روش بادی جت میتوانند کمک زیادی برای رسیدن به اندام متناسب بگیرند.
در روش بادی جت استفاده از این دستگاه با تخلیه چربی های تجمع یافته در بدنتان شما را در راه رسیدن به وزن و اندامی ایده آل کمک و یاری می کند.

بادی جت

روش انجام بادی جت

روش بادی جت خارج کردن چربی ها با کمک آب انجام می‌شود. بنابراین از یک اسپری آب برای سست کردن سلول‌های چربی و برداشتن آنها استفاده می‌شود. این محلول به جای از بین بردن ورقه‌های چربی که موجب تروما می‌شود، آنها را با فشار جدا می‌کند. این امر سبب سالم ماندن بافت‌های همبند و رگ‌های خونی می‌گردد که در نتیجه پیکرتراشی را بدون درد و ناراحتی فراهم می‌کند. روش لاغری با بادی جت سلول‌های چربی را جدا میکند و دیگر در نواحی تحت درمان تجمع چربی ایجاد نمی‌شود. هرچند سایر نواحی همچنان می‌توانند تحت تاثیر اضافه وزن قرار بگیرند.

در اکثر موارد درمان با این روش تنها بی‌حسی موضعی مورد نیاز است.

احتمال اندکی برای افتادگی و فرورفتگی پوست یا بر جای ماندن بافت نامنظم پوست وجود دارد.

عوارض ناشی از بادی جت

تورم پس از انجام بادی جت خفیف بوده و ناراحتی پس از عمل تنها چند روزادامه دارد. فرد می‌تواند با حداقل درد محل کلینیک را ترک نماید و اکثر افراد پس از سه تا چهار روز به کار خود بازگشته و فعالیت‌های خود را از سر می‌گیرند.

عوارض جانبی بالقوه‌ای ناشی از روش لیپوساکشن بادی‌جت ممکن است وجود دارد.

هزینه بادی جت

این روش از بین بردن چربی ها به دلیل حساس بودن شیوه عمل در کلینیک های معتبر باید انجام گیرد.

استفاده از تجهیزات سالم و مناسب و همچنین تخصص پزشک معالج و مهارت های کارد پزشکی بسیار حائز اهمیت است.
هزینه ها هم بسته به میزان و نواحی از بدن که قرار است مورد جراحی قرار بگیرند تعیین میشود. ولی با تماس و ارتباط با مشاوران کلینیک میتوان از جزئیات هزینه ها اطلاع کسب کرد.

مطالب مرتبط:

مزایای لیپوماتیک

مزایای لاغری با لیپوماتیک

خارج کردن چربی از اندام ها با کم ترین عوارض از روش های زیبایی برای لاغری اندام ها استفاده بسیار زیادی میشوند. جراحی های پیکرتراشی برای لاغر شدن موضعی بسیار موثر واقع شده است . افرادی که دچار چاقی در اندام های...

جراحی ترمیمی

جراحی ترمیمی

جراحی ترمیمی بینی افراد به دلایل بسیاری ممکن است تحت عمل جراحی قرار بگیرند. گاهی جراحی های انجام شده به دلایل مختلف نیاز به تکرار عمل و یا انجام عمل های مکمل دارند. هیچ قسمتی در جراحی زیبایی مهم تر از جراحی...