لاغری با دستگاه LPG

لاغری موضعی با دستگاه LPG

لاغری موضعی همیشه بیشترین درخواست رو از طرف افراد دارد . معمولا چاقی در تمام اندام ها یکسان نیست و تجمع چربی معمولا در نقطه ای از بدن بیشتر است. با رژیم غذایی و ورزش ممکن است لاغری اندام چاق اتفاق نیافتد. ماساژ با دستگاه LPG درمانی غیرتهاجمی است و بافت پیوندی را سالم‌تر می‌کند. علاوه بر LPG استفاده از رادیوفرکانسی RF نیز از دیگر روشهای لاغری موضعی غیرتهاجمی است.

لاغری با LPG

لاغری موضعی با دستگاه LPG  برای کاهش سلولیت نیز استفاده می شود. نکته اصلی این درمان این است که پوست از طریق خلاص شدن از شر سلولیت ها فرم متناسب میگیرد. بعد از ماساژ، سلول های چربی از بدن خارج می شوند. و نیاز به نوشیدن آب زیادی دارد.

ورزش کردن بصورت مرتب از بازگشت سلولیت جلوگیری میکند.

مزایای لاغری با دستگاه LPG

 • مناسب برای کسانی که خواستار لاغری اندام هایی از بدن هستند.
 • فراهم کردن زیبایی و تناسب اندام بیشتر
 • کاهش انباشت آب و درمان سلولیت
 • صاف شدن فرورفتگی‌های سلولیت پس از 6 جلسه درمان
 • منعطف‌تر شدن پوست و از بین رفتن چربی‌های مقاوم پس از تکمیل دوره و کاهش چربی در این روش به حدود 70 درصد هم می‌رسد.
 • تمایل به حفظ خاصیت کشسانی و داشتن پوستی محکم پس از لاغری و کاهش وزن

روش درمان چاقی با دستگاه LPG

در این روش درمانی، بافت‌های عمیق تحریک‌شده و سلول‌های چربی خود را تخریب می‌کنند. نکته اصلی این درمان این است که سلولیت را در قسمت های آسیب دیده کاهش می دهد. با کاهش سلولیت از طریق ماساژ، گردش خون در بدن افزایش می یابد و این روند باعث تحریک فرایند سوزاندن چربی می شود. به نوبه خود، پوست الاستیک، صاف و سفت می شود.

همچنین، گردش سیستم لنفاوی افزایش‌یافته و تولید کلاژن در طولانی‌ مدت بیشتر می‌شود. می‌توان این روش درمانی را به شکل ماساژ بافت‌های عمیق در یک منطقه‌ی خاص توصیف کرد؛ البته همکاری فعال بیمار در این روش الزامی است. در طول درمان، بیمار باید عضلات منطقه‌ی مورد درمان خود را منقبض کند تا اثرات درمان تنها بر روی بافت چربی و پوست منطقه باقی بمانند. این کار باعث حصول نتایج بهتری خواهد شد.

پس از انجام درمان، بیمار تشویق می‌شود تا به شکل بهتر و معقول‌تری غذا خورده، ورزش کند و روزانه 2 لیتر آب بنوشد. تکنولوژی ال پی جی (لیپوماساژ) و روش‌های درمانی جدید آثار محسوس خود را زودتر آشکار می‌کنند: این روش می‌تواند آثار خود را ظرف 8 جلسه‌ی درمانی آشکار کند در صورتی‌که روش‌هایی چون اندرمولوژی سنتی حداقل به 15 الی 20 جلسه‌ی درمانی نیاز دارند.

لاغری موضعی

برگشت پذیر بودن چاقی با دستگاه LPG

برای حفظ نتیجه بدست آمده با این روش نیاز به رعایت نکاتی است . ورزش منظم، رژیم غذایی متعادل و در صورت لزوم تکرار درمان را برای حفظ نتایج فراموش نکنید و به مقدار کافی آب بنوشید.

در این روش درمانی، بافت‌های عمیق تحریک‌شده و سلول‌های چربی خود را تخریب می‌کنند. همچنین، گردش سیستم لنفاوی افزایش‌یافته و تولید کلاژن در طولانی‌ مدت بیشتر می‌شود. می‌توان این روش درمانی را به شکل ماساژ بافت‌های عمیق در یک منطقه‌ی خاص توصیف کرد؛ البته همکاری فعال بیمار در این روش الزامی است. در طول درمان، بیمار باید عضلات منطقه‌ی مورد درمان خود را منقبض کند تا اثرات درمان تنها بر روی بافت چربی و پوست منطقه باقی بمانند.

این کار باعث حصول نتایج بهتری خواهد شد. پس از انجام درمان، بیمار تشویق می‌شود تا به شکل بهتر و معقول‌تری غذا خورده، ورزش کند و روزانه 2 لیتر آب بنوشد. تکنولوژی ال پی جی (لیپوماساژ) و روش‌های درمانی جدید آثار محسوس خود را زودتر آشکار می‌کنند: این روش می‌تواند آثار خود را ظرف 8 جلسه‌ی درمانی آشکار کند در صورتی‌که روش‌هایی چون اندرمولوژی سنتی حداقل به 15 الی 20 جلسه‌ی درمانی نیاز دارند.

لاغری با LPG برای کدام اندام ها مناسب است

پوست به آرامی با دستگاه LPG ماساژ داده می‌شود تا ذخیره‌های چربی از بین برود، خون‌رسانی و گردش لنفاوی بهبود یابد و سلول‌های چربی تجزیه شود.

ماساژ با دستگاه LPG تولید کلاژن و الاستین را تحریک می‌کند و پوست افتاده را سفت و کشیده می‌کند.

 • ران
 • باسن
 • اطراف لگن
 • سلولیت پهلو
 • پوست شل و افتاده
 • چاقی موضعی تمام ناحیه‌های بدن

عوارض لاغری با دستگاه LPG

استفاده از این روش درمانی عوارض خاصی ندارد تنها کبودی مختصر اثر جانبی این روش ممکن است داشته باشد. که در بیماران با پوست حساس بروز می‌یابد. البته باید به فواید متعدد این روش از قبیل تسکین درد عضلانی، محو و کمرنگ شدن ترک‌های پوستی و بافت همبند جای زخم، جوانسازی و حس آرامش نیز اشاره کرد.

تعداد جلسات لاغری با دستگاه LPG

برای تکمیل دوره لاغری حدود 20 جلسه نیاز است. در حالی که نتایج پس از حدود 6 جلسه درمان دیده می شود. مدت زمان هر جلسه حدود 45 دقیقه طول می کشد و می توانید درمان را دو بار در هفته انجام دهید.

مطالب مرتبط:

کرایولیپولیز

لاغری موضعی با کرایولیپولیز

کرایولیپولیز چیست؟ برای افرادی که نیاز به لاغر شدن و داشتن اندامی متناسب تر دارند، روش های مختلفی را  در راستای لاغر شدن امتحان میکنند. که هر کدام از شیوه های لاغری ممکن است در کنار لاغر کردن فرد عوارضی نیز به...